Recenzii Hotel Palm Wings Beach Resort*****

212 Recenzii
Recenzii Hotel Palm Wings Beach Resort*****
Altnkum Mah. Mehtap Cad. 94. Sok. No:21, TR-9270, Altinkum/Didim

Hotel Palm Wings Beach Resort nota de 8,8 din 10, pe baza a 212 recenzii
Vreti sa stiti ce au spus alte persoane despre vacanta lor in Hotel Palm Wings Beach Resort***** ? Atunci cititi recenziile altor calatori despre Hotel Palm Wings Beach Resort***** in Altinkum/Didim. Mai departe puteti vedea 391 Fotografii vacanta cu Hotel Palm Wings Beach Resort***** Puteti vizualiza 3 Videoclipuri cu Hotel Palm Wings Beach Resort***** Inca nu v-ati decis? Comparati toate unitatile de cazare in Turcia. Comparati toate optiunile in Marea Egee. Comparati Hotel Palm Wings Beach Resort***** cu alte unitati de cazare din Altinkum/Didim.
Va rugam sa asteptati un moment...
Marime caracter: A A A

Cu partener, Mai 2011
"Vacanta minunata "tradu
londonsteve
10,0

07.06.2011 Eu si sotia am stat la Palm Wings timp de zece zile in acest an, iar anul trecut am stat aici sapte zile...dar exista cateva lucruri care mi-ar place sa fie implementate de catre managementul hotelului...ar fi bine sa monteze usi care nu se lasa trantite cu zgomot de niste oameni antisociali, care trantesc usa nu conteaza la ce ora iar in al doilea rand ar trebui sa interzica fumatul peste tot in toate restaurantele, asa incat atunci cand cineva isi aprinde o tigara, sa nu ti se intoarce imediat stomacul...noi nu suntem toti fumatori dar suntem afectati de mirosul ce ramane in urma tigarilor...Si totusi recomand hotelul Palm Wings tuturor.

"Nemaipomenit!"tradu
sabine
10,0

25.06.2009 Nu scriu aici prea multe pur si simplu pentru ca totul a fost super si foarte frumos. Camere super, mancare de nota zece, mare minunata si toata lumea foarte amabila. Putini nemti, dar englezii au fost cu totii foarte simpatici (au fost doar familii). Am avut parte de liniste si in sfarsit putini oaspeti la masa la cina. Pot sa spun doar: de vis!

Familie cu copii mici, Iun. 2009
"Concediu frumos - locatie frumoasa de cinci stele"tradu
Haekken
10,0

23.06.2009 Palm Wings Beach Resort de cinci stele. Am fost in acest complex in 02.06.2009 si a fost super, mancarea este foarte variata, la micul dejun la amiaza si la cina, iar deserturile de la cina constau din prajituti si alte dulciuri. Am stat intr-un bungalow cu o camera de cam 20 de metri patrati si o baie de 1,5mx3m. A fost foarte frumos cu un pat si un pat pentru copii, apoi terasa de cam 2,5x4m. In complex era o piscina mare si imediat langa o piscina pentru copii, adanca de doar 40 de cm. Este un complex foarte frumos plin de verdeata care este curatatasi ingrijita toata ziua, iar piscina era curatata zilnic. Spre plaja trebuia sa conori vreo 50 de scari, ceea ce nu e potrivit pentru persoanele mai in varsta sau pentru cei cu handicap. Animatia de seara era potrivita pentru copii si pentru adulti si se recomanda tuturor. Curatenia ar putea fi un pic mai buna si ar putea fi mai multe prosoape! In schimb se recomanda complexul cu caldura!

Cele mai bune preturi si lastminutes pentru Hotel la Palm Wings Beach ...

Familie cu copii mici, Iun. 2009
"Concediu minunat, cu drag din nou!"tradu
kathrin
10,0

15.06.2009 Am fost in Palm Wings la sfarsitul lui mai si ne-a placut foarte mult. Am avut o camera de familie si a fost foarte frumos. Priveliste spre minunata mare. Marea a fost foarte curata si frumoasa. Din pacate nu e potrivit pentru persoanele cu handicap, nici pentru copii mici in carucior, deoarece trebuie mereu sa mergi pe scari. Pacat doar ca in hotelul de cinci stele nu s-au servit bauturi. Piscina si anexele erau tare bine ingrijite si curate. Animatorii si-au dat silinta multa si au fost foarte amabili. Noi nu am facut nimic decat sa mergem dimineata si seara la masa la malul marii. Priveliste de milioane. Nu ne-a deranjat ca au fost doar oaspeti englezi in hotel. Din pacate nimeni nu vorbeste acolo germana. Am avut doar ghinion la intoarcere, pentru ca soferul autobuzului ne-a dus la aeroportul gresit, asadar cand urcati in autobuz mai bine spuneti incotro vreti sa mergeti, altfel ratati zborul...

Cu partener, Aug. 2008
"Relaxare super!!"tradu
Horlu
8,0

11.09.2008 Ne-a placut foarte mult. Angajatii au fost amabili si prietenosi. Ne-a mai placut mult felul camerelor. Va recomandam hotelul cu caldura.

Familie, Iul. 2008
"Un hotel super"tradu
Asar
6,0
8,0

16.08.2008 Am fost acolo anul acesta si mi-a placut foarte mult vi-l pot recomanda

Link-ul Zoover pentru site-ul dumneavoastra

Alte optiuni >>

Poll

In medie, cate pahare de alcohol consumati pe timpul vacantei dumneavoastra?

Sunteti proprietarul acestei cazari?

Zoover ofera diverse optiuni suplimenatre proprietarului unitatii de cazareClick aici pentru mai multe informatii