Fleming´s Frankfurt Hamburger Allee****

0 roman recenzii

5 recenzii internationale

2 Dec 2016
Numarul 60 din 239 hotel in Frankfurt am Main

Cele mai bune preturi si last minutes pentru Hotel Fleming´s Frankfurt Hamburger Allee**** de la:

5 Evaluari Hotel Fleming´s Frankfurt Hamburger Allee

• Mancare 9,2
  • Camere 9
  • Potrivit pentru copii -
  • Piscina -

Cele mai bune preturi si lastminutes pentru Hotel la Fleming´s Frankfurt Hamburger Allee****:

Hotel Fleming´s Frankfurt Hamburger Allee nota de 9,0 din 10, pe baza a 5 recenzii
Vreti sa stiti ce au spus alte persoane despre vacanta lor in Hotel Fleming´s Frankfurt Hamburger Allee ? Atunci cititi recenziile altor calatori despre Hotel Fleming´s Frankfurt Hamburger Allee in Frankfurt am Main. Mai departe puteti vedea 14 Fotografii vacanta cu Hotel Fleming´s Frankfurt Hamburger Allee Inca nu v-ati decis? Comparati toate unitatile de cazare in Germania. Comparati toate optiunile in Hessen. Comparati Hotel Fleming´s Frankfurt Hamburger Allee cu alte unitati de cazare din Frankfurt am Main.

Poll

In medie, cate pahare de alcohol consumati pe timpul vacantei dumneavoastra?