CONPARC &  Conference Centre Bad Nauheim (fost Dolce am Kurpark)****

7 recenzii internationale

/ 18°
21 Sep 2017
Numarul 1 din 13 hotel in Bad Nauheim

5 Evaluari Hotel CONPARC & Conference Centre Bad Nauheim (fost Dolce am Kurpark)

5 Recenzii
  • Camere -
  • Potrivit pentru copii -
  • Piscina -
  • Igienă -
Hotel CONPARC & Conference Centre Bad Nauheim (fost Dolce am Kurpark) nota de 9,0 din 10, pe baza a 5 recenzii
Vreti sa stiti ce au spus alte persoane despre vacanta lor in Hotel CONPARC & Conference Centre Bad Nauheim (fost Dolce am Kurpark) ? Atunci cititi recenziile altor calatori despre Hotel CONPARC & Conference Centre Bad Nauheim (fost Dolce am Kurpark) in Bad Nauheim. Mai departe puteti vedea 19 Fotografii vacanta cu Hotel CONPARC & Conference Centre Bad Nauheim (fost Dolce am Kurpark) Inca nu v-ati decis? Comparati toate unitatile de cazare in Germania. Comparati toate optiunile in Hessen. Comparati Hotel CONPARC & Conference Centre Bad Nauheim (fost Dolce am Kurpark) cu alte unitati de cazare din Bad Nauheim.

Poll

In medie, cate pahare de alcohol consumati pe timpul vacantei dumneavoastra?