Kals am Grossglockner nota de 7,8 din 10, pe baza a 14 recenzii
Vreti sa stiti ce au spus alte persoane despre vacanta lor in Kals am Grossglockner ? Cititi pe aceasta pagina recenziile altor calatori despre Kals am Grossglockner. V-ati petrecut si voi vacanta in Kals am Grossglockner ? Atunci puteti sa va adaugati si voi recenzia aici. Aici puteti gasi opinii despre 6 Apartament, 1 Camping, 5 Hotel, 3 Casa de vacanta, 4 Gasthof si 6 Pensions in Kals am Grossglockner. Puteti gasi 18 Fotografii vacanta pentru Kals am Grossglockner. Pentru a cauta mai multe unitati de cazare in Kals am Grossglockner utilizati pagina Austria. Vizualizati toate posibilitatile in Tirol.

Gasiti cele mai bune preturi

Cei mai multi vizitatori au gasit cel mai bun pret pentru Kals am Grossglockner cu:

14 Evaluari Kals am Grossglockner

• Imprejurimi 8,7
  • Atmosfera 7,6
  • Grija pentru natura 8,8

Gasiti cele mai bune preturi

Cei mai multi vizitatori au gasit cel mai bun pret pentru Kals am Grossglockner in:

Link-ul Zoover pentru site-ul dumneavoastra

Alte optiuni >>

Poll

In medie, cate pahare de alcohol consumati pe timpul vacantei dumneavoastra?