Ramsau am Dachstein nota de 8,9 din 10, pe baza a 71 recenzii
Vreti sa stiti ce au spus alte persoane despre vacanta lor in Ramsau am Dachstein ? Cititi pe aceasta pagina recenziile altor calatori despre Ramsau am Dachstein. V-ati petrecut si voi vacanta in Ramsau am Dachstein ? Atunci puteti sa va adaugati si voi recenzia aici. Aici puteti gasi opinii despre 16 Apartament, 2 Camping, 28 Hotel, 3 Aparthotel, 1 Cazare cu mic dejun, 1 Gasthof, 4 Casa la tara si 24 Pensions in Ramsau am Dachstein. Puteti gasi 92 Fotografii vacanta pentru Ramsau am Dachstein. Puteti vizualiza 1 videoclip despre Ramsau am Dachstein. Pentru a cauta mai multe unitati de cazare in Ramsau am Dachstein utilizati pagina Austria. Vizualizati toate posibilitatile in Stiermarken.

Gasiti cele mai bune preturi

Cei mai multi vizitatori au gasit cel mai bun pret pentru Ramsau am Dachstein cu:

71 Evaluari Ramsau am Dachstein

• Apres ski 7,8
  • Atmosfera 8
  • Grija pentru natura 9,4

Gasiti cele mai bune preturi

Cei mai multi vizitatori au gasit cel mai bun pret pentru Ramsau am Dachstein in:

Link-ul Zoover pentru site-ul dumneavoastra

Alte optiuni >>

Poll

In medie, cate pahare de alcohol consumati pe timpul vacantei dumneavoastra?