Neukirchen am Großvenediger nota de 8,5 din 10, pe baza a 115 recenzii
Vreti sa stiti ce au spus alte persoane despre vacanta lor in Neukirchen am Großvenediger ? Cititi pe aceasta pagina recenziile altor calatori despre Neukirchen am Großvenediger. V-ati petrecut si voi vacanta in Neukirchen am Großvenediger ? Atunci puteti sa va adaugati si voi recenzia aici. Aici puteti gasi opinii despre 28 Apartament, 12 Hotel, 7 Casa de vacanta, 1 Sat de vacanta, 2 Aparthotel, 1 Cazare cu mic dejun, 12 Cabana, 7 Gasthof, 1 Casa la tara si 5 Pensions in Neukirchen am Großvenediger. Puteti gasi 56 Fotografii vacanta pentru Neukirchen am Großvenediger. Pentru a cauta mai multe unitati de cazare in Neukirchen am Großvenediger utilizati pagina Austria. Vizualizati toate posibilitatile in Salzburg.

Gasiti cele mai bune preturi

Cei mai multi vizitatori au gasit cel mai bun pret pentru Neukirchen am Großvenediger cu:

115 Evaluari Neukirchen am Großvenediger

• Apres ski 7,9
  • Atmosfera 9
  • Grija pentru natura 9,1

Gasiti cele mai bune preturi

Cei mai multi vizitatori au gasit cel mai bun pret pentru Neukirchen am Großvenediger in:

Link-ul Zoover pentru site-ul dumneavoastra

Alte optiuni >>

Poll

In medie, cate pahare de alcohol consumati pe timpul vacantei dumneavoastra?