Apreciere
Imprejurimi
8,9
Atmosfera in sat
8,5
Zona de ski pentru incepatori
9,1
Zona de ski pentru profesionisti
8,2

Neukirchen am Großvenediger
115 Recenzii

Gaseste oferte de hoteluri

Din 0

Gasiti cele mai bune preturi

Cei mai multi vizitatori au gasit cel mai bun pret pentru Neukirchen am Großvenediger cu:
Sorteaza dupa
Zoover recomanda
Rating
Recenzie
Distanta de centru

76 Cazare Austria, Salzburg, Neukirchen am Großvenediger

Cauta in rezultate:
Neukirchen am Großvenediger nota de 8,5 din 10, pe baza a 115 recenzii
Cautati recenzii bune pentru cazarea voastra din Neukirchen am Großvenediger? Mai jos gasiti toate oportunitatile de cazare din Neukirchen am Großvenediger. Aici puteti citi recenzii despre 28 Apartament, 12 Hotel, 7 Casa de vacanta, 1 Sat de vacanta, 2 Aparthotel, 1 Cazare cu mic dejun, 12 Cabana, 7 Gasthof, 1 Casa la tara si 5 Pensions in Neukirchen am Großvenediger. Pentru a gasi cazarea ideala utilizati filtrul din partea stanga a paginii. Mai mult decat atat, pe site-ul Zoover gasiti 56 Fotografii vacanta din Neukirchen am Großvenediger. Cititi 115 Recenzii persoanelor care au fost in vacanta in Neukirchen am Großvenediger. Pentru a cauta mai multe unitati de cazare in Neukirchen am Großvenediger utilizati pagina Austria. Vizualizati toate posibilitatile in Salzburg.