Velden am Wörthersee nota de 8,5 din 10, pe baza a 53 recenzii
Vreti sa stiti ce au spus alte persoane despre vacanta lor in Velden am Wörthersee ? Cititi pe aceasta pagina recenziile altor calatori despre Velden am Wörthersee. V-ati petrecut si voi vacanta in Velden am Wörthersee ? Atunci puteti sa va adaugati si voi recenzia aici. Aici puteti gasi opinii despre 7 Apartament, 26 Hotel, 2 Casa de vacanta, 1 Sat de vacanta, 1 Aparthotel, 2 Cazare cu mic dejun, 2 Gasthof si 6 Pensions in Velden am Wörthersee. Puteti gasi 70 Fotografii vacanta pentru Velden am Wörthersee. Puteti vizualiza 2 Videoclipuri despre Velden am Wörthersee. Pentru a cauta mai multe unitati de cazare in Velden am Wörthersee utilizati pagina Austria. Vizualizati toate posibilitatile in Carintia.

Gasiti cele mai bune preturi

Cei mai multi vizitatori au gasit cel mai bun pret pentru Velden am Wörthersee cu:

53 Evaluari Velden am Wörthersee

• Imprejurimi 9,1
  • Atmosfera 8,7
  • Grija pentru natura 9,1

Gasiti cele mai bune preturi

Cei mai multi vizitatori au gasit cel mai bun pret pentru Velden am Wörthersee in:

Link-ul Zoover pentru site-ul dumneavoastra

Alte optiuni >>

Poll

In medie, cate pahare de alcohol consumati pe timpul vacantei dumneavoastra?