Rennweg am Katschberg nota de 8,1 din 10, pe baza a 67 recenzii
Vreti sa stiti ce au spus alte persoane despre vacanta lor in Rennweg am Katschberg ? Cititi pe aceasta pagina recenziile altor calatori despre Rennweg am Katschberg. V-ati petrecut si voi vacanta in Rennweg am Katschberg ? Atunci puteti sa va adaugati si voi recenzia aici. Aici puteti gasi opinii despre 2 Apartament, 1 Camping, 7 Hotel, 4 Casa de vacanta, 2 Sat de vacanta, 1 Aparthotel, 4 Gasthof, 2 Casa la tara si 1 Pension in Rennweg am Katschberg. Puteti gasi 67 Fotografii vacanta pentru Rennweg am Katschberg. Pentru a cauta mai multe unitati de cazare in Rennweg am Katschberg utilizati pagina Austria. Vizualizati toate posibilitatile in Carintia.

Gasiti cele mai bune preturi

Cei mai multi vizitatori au gasit cel mai bun pret pentru Rennweg am Katschberg cu:

67 Evaluari Rennweg am Katschberg

• Apres ski 7,6
  • Atmosfera 8,1
  • Grija pentru natura 8,7

Gasiti cele mai bune preturi

Cei mai multi vizitatori au gasit cel mai bun pret pentru Rennweg am Katschberg in:

Link-ul Zoover pentru site-ul dumneavoastra

Alte optiuni >>

Poll

In medie, cate pahare de alcohol consumati pe timpul vacantei dumneavoastra?