Falkensteiner Edelweiss Residences

0 roman recenzii

1 recenzii internationale

-11° /
6 Dec 2016

Gasiti cele mai bune preturi

Cei mai multi vizitatori au gasit cel mai bun pret pentru Apartament hotel Falkensteiner Edelweiss Residences cu:

1 Evaluare pentru Apartament hotel Falkensteiner Edelweiss Residences

• Camere 9
  • Potrivit pentru copii 9
  • Partii apropiate 10
  • Piscina -
Apartament hotel Falkensteiner Edelweiss Residences nota de 9,0 din 10, pe baza a 1 recenzii
Vreti sa stiti ce au spus alte persoane despre vacanta lor in Apartament hotel Falkensteiner Edelweiss Residences ? Atunci cititi recenziile altor calatori despre Apartament hotel Falkensteiner Edelweiss Residences in Rennweg am Katschberg. Mai departe puteti vedea 1 Fotografii vacanta cu Apartament hotel Falkensteiner Edelweiss Residences Inca nu v-ati decis? Comparati toate unitatile de cazare in Austria. Comparati toate optiunile in Carintia. Comparati Apartament hotel Falkensteiner Edelweiss Residences cu alte unitati de cazare din Rennweg am Katschberg.

Poll

In medie, cate pahare de alcohol consumati pe timpul vacantei dumneavoastra?