Pörtschach am Wörther See nota de 7,2 din 10, pe baza a 14 recenzii
Vreti sa stiti ce au spus alte persoane despre vacanta lor in Pörtschach am Wörther See ? Cititi pe aceasta pagina recenziile altor calatori despre Pörtschach am Wörther See. V-ati petrecut si voi vacanta in Pörtschach am Wörther See ? Atunci puteti sa va adaugati si voi recenzia aici. Aici puteti gasi opinii despre 1 Apartament, 1 Camping, 7 Hotel, 1 Casa de vacanta si 1 Pension in Pörtschach am Wörther See. Puteti gasi 44 Fotografii vacanta pentru Pörtschach am Wörther See. Pentru a cauta mai multe unitati de cazare in Pörtschach am Wörther See utilizati pagina Austria. Vizualizati toate posibilitatile in Carintia.

Gasiti cele mai bune preturi

Cei mai multi vizitatori au gasit cel mai bun pret pentru Pörtschach am Wörther See cu:

14 Evaluari Pörtschach am Wörther See

• Imprejurimi 8,3
  • Atmosfera 7,4
  • Grija pentru natura 7,5

Gasiti cele mai bune preturi

Cei mai multi vizitatori au gasit cel mai bun pret pentru Pörtschach am Wörther See in:

Link-ul Zoover pentru site-ul dumneavoastra

Alte optiuni >>

Poll

In medie, cate pahare de alcohol consumati pe timpul vacantei dumneavoastra?